Aktualitātes
23.04.2018

Četri ieteikumi kulturālai darba nedēļai

Komentē
0
Saglabā

Šonedēļ iesakām svinēt Ingmara Bergmana simtgadi, domāt par attēlu un propagandu, kā arī novērtēt Dāvja Sīmaņa jauno dokumentālo filmu "Mūris".

  1. Otrdien kinoteātrī "K.Suns", atzīmējot Ingmara Bergmana 100. dzimšanas dienas gadu, bezmaksas seansā būs skatāma dokumentālā filma "Līva un Ingmars" – mīlasstāsts, kas aptver 42 gadu un 12 filmu ilgās Bergmana un leģendārās aktrises Līvas Ulmanes attiecības.
  2. Tāpat otrdien Tallinas ielā 6 skatāma laikmetīgās mākslas centra "kim?" organizēta starptautiska grupas izstāde "Orient", kurā 50 mākslinieki reflektē par mūsdienu Austrumeiropas identitāti. 
  3. Ceturtdien "Satori" kopā ar Rīgas Fotogrāfijas biennāli aicina uz diskusiju "Attēls un propaganda" Rīgas Mākslas telpā, kur par attēla izmantošanas mērķiem pagātnē un šodien sarunāsies mākslas zinātnieces Ramona Umblija un Laine Kristberga, vizuālās komunikācijas pētniece Ilva Skulte, vēsturnieks Kaspars Zellis, politologs Ivars ījabs, kā arī "Satori" galvenais redaktors Ilmārs Šlāpins.
  4. Savukārt "Splendid Palace" ceturtdien būs skatāma Dāvja Sīmaņa jaunā dokumentālā filma "Mūris", kuras galvenie varoņi ir Ansis Ataols Bērziņš, politiskais trimdinieks un taisnības cīnītājs no Latvijas, un nacionālboļševiku aktīvists Beness Aijo, kurš Latvijā izsludināts meklēšanā un devies uz Austrumukrainu, lai pievienotos Krievijas atbalstītajiem separātistu kaujiniekiem.
Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!