Ko par mums saka citi.

 
 

 

Satori ir iespēja publicēties man pašam un lasīt mūsdienīgāko, svaigāko kultūras kritiku bez drukātās preses senilitātes un citu interneta mediju sekluma.

/ Toms Ķencis, pētnieks /

Satori rosina domāšanu, kas mūsdienu informatīvās paviršības apstākļos ir kļuvusi no pašsaprotamas parādības par nepieciešamību.

/ Dace Melbārde, kultūras ministre /

Satori ir biedrisks plecs cilvēkiem, kuri grib domāt. Mēs uz tā balstāmies, mums tas jāatbalsta.

/ Sarmīte Ēlerte, politiķe /

Satori piesaista labus autorus, kuru tekstus man patīk lasīt un kuri man ir autoritātes, pat ja tiem ne vienmēr piekrītu. Kā redaktore arī novērtēju portāla pārdomāto struktūru, tēmu un žanru daudzveidību. Satori ir kvalitāte, kuru būtu žēl zaudēt.

/ Henrieta Verhoustinska, kultūras žurnāliste /

Satori lasu katru dienu, tā ir daļa no manas dzīves jau daudzu gadu garumā. Man mīļi un toreiz ļoti, ļoti jauni cilvēki portālu dibināja, arī tagad tas ir labās rokās. Es ziedoju egoistisku iemeslu dēļ – lai man būtu ko lasīt par Latvijas kultūrtelpu.

/ Helēna Demakova, mākslas zinātniece /

Sātanisti ir visi, kas šo konvenciju atbalsta. Arī vadošā LV inteliģence, kas turas satori.lv perversā starojuma laukā.

/ Kaspars Dimiters, nebruks.lv /

Esmu pārliecināta, ka nav otras tik izcili piemērotas vietas trauksmainajā radoši produktīvas vasaras plānā priekš padziļinātas pievēršanās dažādiem dzejas procesiem kā Satori radošā vasaras nometne.

/ Marija Luīze Meļķe, dzejniece /

Satori ir izdevies radīt vidi brīvām, atvērtām sarunām par Latvijas kultūru un sabiedrību, tajā pašā laikā neupurējot šo sarunu kvalitātes standartus.

/ Mārtiņš Vaivars, "QUO tu domā" līdzdibinātājs /

Daudzskaitlīgo dienišķo problēmu gaisotnē man ir svarīgi pieredzēt atelpas brīdi. Interneta žurnāla Satori daudzveidīgais domu klāsts mani uzmundrina spriest līdzi vai strīdēties pretī, kā arī ieraudzīt no trešās vai ceturtās puses. Iespēja trenēt domāšanu, manuprāt, ir pievilcīga nepieciešamība, nevis vilinoša greznumlieta.

/ Lita Silova, literatūrzinātniece un skolotāja /
 

Sazinies ar mums

 
 

"Satori" ir biedrības "Ascendum" izdots kultūras un patstāvīgas domas interneta žurnāls, kas informē par kultūras notikumiem Latvijā un pasaulē, piedāvā lasītājiem viedokļus par aktuālām kultūrpolitiskām un sociālām problēmām, recenzijas un pārdomas par grāmatām, filmām, teātra izrādēm, koncertiem, mākslas izstādēm, intervijas ar literātiem, mūziķiem, režisoriem un citiem radošiem cilvēkiem, kā arī prozas un dzejas darbus.

Pastāsti, ko tu domā par Satori:

 
Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!