Notikums
18
Janv
21:00

Toma Rudzinska, Matīsa Čudara un Kaspara Kurdenko koncerts

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 18. janvārī, plkst. 21:00 Kaņepes Kultūras centrā notiks džeza mūziķu Toma Rudzinska (saksofons), Matīsa Čudara (ģitāra) un Kaspara Kurdenko (bungas) koncerts.

Toms Rudzinskis – pārstāv jauno Latvijas džeza izpildītāju un komponistu paaudzi, ir viens no Latvijas inovatīvākajiem džeza saksofonistiem, kurš atradis savu unikālo skanējumu ne tikai kā saksofonists, bet arī komponists. Ieguvis maģistra grādu prestižajā Amsterdamas konservatorijā (Conservatorium van Amsterdam), dažādos izpildītāju sastāvos koncertē un ieraksta mūziku visā Eiropā un ārpus tās, šobrīd rezidē Latvijā.

Matīss Čudars - latviešu džeza ģitārists un komponists, atzīts par vienu no daudzsološākajiem Baltijas valstu džeza mūziķiem. Matīsa rakstītā mūzikā un improvizācijas veids sevī iekļauj ļoti daudz dažādus mūzikas žanrus - spēcīgs uzsvars tiek likts uz tradicionālo džeza improvizācijas valodu, folkmūzikas vienkāršību, indīroka enerģiju un klasiskās mūzikas harmoniju. Matīss ir Amsterdamas Konservatorijas bakalaurs.

Kaspars Kurdeko - bundzinieks, komponists un perkusionists, kurš studējis Amsterdamas Mūzikas konservatorijā džeza departamentā. Lai paplašinātu savas mūzikas studijas un pieredzi Kaspars devies studēt uz New York Manhattan School, kur viņš studēja kopā ar tādām džeza autoritātēm/mūziķiem kā John Riley, Henry Cole, Dave Liebman, Ari Hoening, Theo Bleckmenn, Dave Douglas, uc.. Esot šādā radošā vidē, viņš bija pakļauts daudz dažādas mūzikas un mākslas ietekmei. Apkārtējā mūzikas vide un mūziķi ar kuriem Kaspars muzicējis – vienmēr bijis māksliniecisks izaicinājums un devis iedvesmu un iespēju augt muzikāli un arī personīgi.

Šobrīd mūziķis ir muzikāli aktīvi iesaistīts dažādos internacionālos projektos: "Spyros Manesis Trio" (Grieķija), "Exit Trio", "Soo Choo Trio" (Dienvidkoreja), "DekoMotion", "Sandero Fazio Quartet" (Itālija), kuri performē festivālos un koncertos dažādās Eiropas pilsētās.

Ieeja: 3 eiro.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!