Tu esi atbildīgs par to, ko tu lasi. Palīdzi savākt 20 000 eiro līdz 16. novembrim.

Foto: Anna Andersone
 
Aktualitātes
14
Sept
18:00

"Survival Kit 10.0" ekskursija ar Solvitu Kresi un Mārtiņu Ķiberu

Komentē
0
Atgādināt

Piektdien, 14. septembrī plkst. 18.00 laikmetīgās mākslas festivāls "Survival Kit 10.0", kas šogad notiek Rīgas cirka ēkā, aicina doties kopīgā pastaigā pa izstādi ar vienu no festivāla kuratorēm un Latvijas Laikmetīgās mākslas centra direktori Solvitu Kresi un Rīgas cirka radošo direktoru Mārtiņu Ķiberu.

Tā būs iespēja uzzināt vairāk par šī gada izstādes tēmu "outlands" (ārpuszemes, svešzemes) un kuratoru redzējumu, mākslas darbiem un to māksliniekiem, savukārt Rīgas cirka radošais direktors iepazīstinās ar jaunā jeb laikmetīgā cirka stāstu, Rīgas cirka ēkas vēsturi un tā jauno programmu.

Ekskursija notiks latviešu valodā. Ieeja ar festivāla biļeti. Atgādinām, ka ieeja festivālā ir no Alfrēda Kalniņa ielas.

Baltijā vērienīgākā ikgadējā laikmetīgās mākslas notikuma Survival Kit desmitais pastāvēšanas gads norisināsies divās daļās: kopā ar partneri Goethe-Institut Riga šī gada septembrī Rīgas cirka ēkā, savukārt 2019. gada maijā plānota plaša festivāla noslēguma programma un izstāde vēl neizsludinātā vietā.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Ko iesakām šodien?
Ko iesakām šodien?
Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0
Ziedo "Satori" darbībai!