Notikums
20
Jūl
12:00

Starptautiskā grafikas festivāla "Printmaking In" izstāžu atklāšanas rallijs

Komentē
0
Atgādināt

Piektdien, 20. jūlijā, Rīgā ar izstāžu atklāšanas "ralliju" sāksies ikgadējais starptautiskais grafikas festivāls "Printmaking In", kurš astoņās izstādēs iepazīstinās ar pašmāju, Baltijas un Ziemeļvalstu mākslinieku daiļradi dažādās grafikas tehnikās.

Festivāls "Printmaking In" Rīgā norisināsies jau trešo reizi. Festivāls tiks atklāts 2018. gada 20. jūlijā un mēneša garumā ikvienam interesentam piedāvās izstādes, grafikas darbnīcas, performances, tikšanās ar māksliniekiem un citas radošas aktivitātes. 2018. gadā festivālam dots moto "Heavens’ Underground", aicinot domāt par paradoksiem un pretējībām, kas ir neatņemama dzīves sastāvdaļa.

Festivālā "Printmaking In" piedalīsies vairāk kā 30 mākslinieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kā arī Ālandu un Fēru salām, Dānijas, Norvēģijas un Somijas.

Festivāla programmas kuratori ir Ieva Nagliņa (Latvija) un Als Paldroks (Igaunija), izstāžu kuratori Ieva Saulīte (Latvija), Dāvids Šilters (Latvija), Marta Vosulīte (Lietuva) un citi. Festivāla grafisko identitāti veido mākslinieks Paulis Liepa.

Festivālu organizē biedrība "Grafikas kamera" un "NON GRATA" (Igaunija).

Ieeja brīva.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!