Notikums
11
Febr
19:00

"Sieviešu stendapa" izrāde "Rūdis Valentīns"

Komentē
0
Atgādināt

Pirmdien, 11. februārī, plkst. 19:00 Kaņepes Kultūras centrā notiks "Sieviešu stendapa" izrāde "Rūdis Valentīns".

"Trīs dienas pirms šaušalām mēs jūs brīdināsim.

Tas nāk kā uguns no skaidrām debesīm. Sarkans mīkstais lācītis, kas saka: "I love you." Rožu pušķis. Rafaello kaste, tā dārgā, metāla, kas tagad Rimi uz atlaidēm pa 6,99.

Mēs jums pastāstīsim, kur un kādas ir Rude Valentina lamatas, kas ir jādāvina, kas jāsaka, ko darīt, ja jums nav partnera, bet visi birojā sarīkojuši lielīšanās spēli: "a mani manējais (manējā) mīl visvairāk", ko vilkt, ko nevilkt, kurp nevilkt, ko nozīmē "nē", ko kliegt, ja cilvēks nav bijis ne uz vienu mūsu stendapu un nav dzirdējis, ko nozīmē "nē", kā lamāties pieklājīgi, kā lamāties angliski, latīniski un latgaliski."

Piedalās: Aiva Birbele, LYDIA, Sarmīte Cīrule, Inga Gaile, Džemma Sudraba, Ieva Viese-Vigula, Ieva Preisa, Gundega Rupenheite, Marta Mazure-Siliņa un Rūda Valentīna dienas īpašais pārsteigums.

Vada Sanita Grīna

Biļetes – 4 eur.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!