Notikums
16
Apr
19:00

"Sieviešu stendapa" izrāde "Kopdzīve"

Komentē
0
Atgādināt

Pirmdien, 16. aprīlī, plkst. 19:00 Kaņepes Kultūras centrā notiks "Sieviešu stendapa" izrāde "Kopdzīve".

"Kopdzīve – tas tomēr ir nopietni, ne tā kā Rasnača laulības, kur nākamā sākas, pirms iepriekšējā beigusies. Kopdzīve – tā ir īsta atbildība, jums to pastāstīs jebkura sieviete ar kaķi. Kopdzīve, tas ir tad, kad tu vari aiziet prom, pat nemaksājot valstij nodevu, bet tu paliec. Kopdzīve – tā ir mīlestība. Un kopdzīves likumi – tos mēs pagaidām izdomājam paši. Daudz vīna ir aiztecējis, kopš Sieviešu Stendaps uzsāka kopdzīvi ar KKC, taču ikreiz, kad mūsu smailie papēdīši iecērtas skatuves grīdā, sajūta ir tieši tāda pati kā pirmoreiz. Taureņi vēderā, sārtums vaigos un neviena vēl joprojām nemāk apieties ar mikrofona statīvu.

Piedalās: Baiba Baikovska, Aiva Birbele, Konstancija Krūze, Agnese Logina, Alise Zariņa un sieviete ar sudraba matiem un zelta sirdi...vienreizējā Džemmaaaaaa Sudraba. Vada Inga Gaile."

Māksliniece Luīze Marija Meļķe. Ieeja: 4 EUR (biļetes iepriekšpārdošanā pie KKC bārmeņiem).

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!