Notikums
14
Jūn
17:30

Seminārs "Izdegšana: kā no tās izvairīties un kā mazināt sekas"

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 14. jūnijā, plkst. 17.30 "Birojnīcā", Berga bazārā notiks organizāciju psihologa Reiņa Lazdas vadīts izglītojošs seminārs "Izdegšana: kā no tās izvairīties un kā mazināt sekas".

"Izdegšana ir problēma, kas lielākā vai mazākā mērā skar nozīmīgu sabiedrības daļu, it sevišķi tos, kuru darbs ir saistīts ar palīdzēšanu citiem cilvēkiem. Tā atņem darba spējas un atstāj ilgstošu, paliekošu ietekmi. Diemžēl apkārt klīstošā informācija par šo problēmu bieži ir kļūdaina vai pat pilnībā maldinoša. Tāpēc ir ļoti svarīgi celt sabiedrības izpratni par to," raksta pasākuma organizētāji.

Šis būs pirmais "CreaTest" rīkotais seminārs privātpersonām, kurā piedāvāts izprast vienu no aktuālākajām mūsdienu strādājošo un darba devēju problēmām: izdegšanas sindromu, laikus pamanīt tā draudus, lai palīdzētu sev un saviem tuviniekiem izvairīties no šī postošā stāvokļa, kas atņem enerģiju, radošumu un degsmi turpināt iesākto vai ķerties pie jaunu mērķu sasniegšanas. Tāpat tiks sniegti ieteikumi, kā rīkoties, ja ir aizdomas, ka izdegšana jau ir iestājusies.

Būs iespēja arī ar psiholoģiska testa palīdzību novērtēt savu izdegšanas līmeni.

Seminārs notiks, tā garums: 90 minūtes. Pēc semināra - laiks individuāliem jautājumiem.

Reinis Lazda ir organizāciju psihologs, docents un pasniedzējs kopš 2007. gada; Latvijas Psihologu apvienības valdes priekšsēdētājs; dažādu publikāciju un semināru autors. Personīga iezīme: tieksme pēc zinātniskas precizitātes.

Dalības maksa seminārā: 15 EUR Seminārā var piedalīties arī bez maksas, uzrakstot pamatojuma vēstuli. Kopā tiks piedāvātas 5 bezmaksas vietas dalībai seminārā.

Pieteikšanās, aizpildot vienkāršu pieteikuma formu šeit.

 

 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!