Notikums
26
Jūn
18:00

"Satori" koncertvakars ar "Bērnības miliciju" un "Nerten"

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 26. jūnijā, plkst. 18:00 K. K. fon Stricka villas brīvdabas koncertsēriju turpinās  "Satori" redakcijas veidots koncertvakars, kurā uzstāsies latviešu alternatīvās mūzikas grupa "Bērnības milicija" un etīžu teātris "Nerten".

"Bērnības milicija" "Satori" redzējumā ir viens no oriģinālākajiem un aizraujošākajiem ansambļiem Latvijā. Viņu mūzikā enerģija, agresija un nihilisms sasaucas ar liriku un poētiku, ko uzskatāmi pierāda gan koncerti, gan ieraksti. Laika gaitā izdoti četri lieliski grupas albumi, pirmais no tiem – "Mūzika dejām" – sākotnēji izdots 2004. gadā un šī gada sākumā pārizdots. "Bērnības milicija" ir Juris Simanovičs, Aigars Valdmanis, Aiga Upiniece un Filips Derums.

"Nerten" ir neatkarīgs teātra projekts, kuru veido autori un izpildītāji Toms Treibergs un Svens Kuzmins. "Nerten" ir radies 2004. gadā un pozicionē sevi kā "etīžu teātri" – tā izrādes ir balstītas uz īsiem, sižetiski pabeigtiem, tematiski un stilistiski atšķirīgiem sižetiem. Abu duets ar minimāliem līdzekļiem spēj radīt iespaidīgu efektu, savukārt "Nerten" saturā tematiski līdzās humoram un absurdam vienlīdz svarīga ir gan kultūra un māksla, gan ikdienas un "mazā cilvēka" problēmas.

Pēc pasākuma paredzēta pasēdēšana nepiespiestā atmosfērā villas kafejnīcā, kur dīdžejsetu piedāvās pasākuma kurators un žurnāla galvenais redaktors Henriks Eliass Zēgners.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!