Aktualitātes
27
Apr
17:00

RPFF: lekcija "Realitāti atvairošie smiekli" un filma "Slavinot neko"

Komentē
0
Atgādināt

Piektdien, 27. aprīlī plkst. 17:00 Rīgas Pasaules filmu festivāla ietvaros kinoteātrī "Kino Bize" notiks dokumentālo filmu režisora Borisa Mitiča (Serbija) lekcija "Realitāti atvairošie smiekli: Iespējams, jautra lekcija par humora izmantojumu dokumentālo filmu veidošanā un patērēšanā", kam 19:00 sekos Mitiča filma "Slavinot Neko".

Lekcijas laikā Boriss Mitičs dalīsies netipisku dokumentālo filmu veidošanas pieredzē un demonstrēs savu filmu fragmentus.

Boriss Mitičs spēlē blica šahu uz naudu un tad iztērē nopelnīto brokastīm. Raksta satīriskus rakstus vairākiem žurnāliem un vada lekcijas par dokumentālā kino veidošanas reālpolitiku. Viņš ir režisējis četras filmas, kas izrādītas vairāk nekā 200 festivālos visā pasaulē un ir saņēmušas 25 balvas. Vairāk informācijas šeit.

Borisa Mitiča jaunākā filma "Slavinot Neko" (In Praise of Nothing, 2017) veidota astoņu gadu garumā, apvienojot vairāk nekā 60 operatoru darbu 70 valstīs (viens no tiem - Vitālijs Manskis). Filma ir iekļauta Pasaules filmu festivāla programmā, un tiks izrādīta uzreiz pēc lekcijas, 27. aprīlī plkst. 19:00.

Borisa Mitiča filmogrāfija:
2003, Pretty Dyana
2005, Unmik Titanik
2008, Goodbye, How Are You?
2017, In Praise of Nothing

Ieeja brīva.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!