Notikums
15
Jūn
18:00

Rīgas Performances festivāls: izstāde/izrāde "Ķermeņa atmiņas raksti"

Komentē
0
Atgādināt

Piektdien, 15. jūnijā, 18:00 Rīgas Performances festivāla "Starptelpa" ietvaros RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6 notiks izstāde/izrāde "Ķermeņa atmiņas raksti".

"Ķermeņa atmiņas raksti" ir vizuāli performatīvs, procesuāls mākslas darbs. "Tas runā par ķermeņa atmiņu un paplašina pieredzi par atmiņas procesu atbalsošanos un manifestēšanos cilvēka ķermenī, kustībās un kustību paradumos. Performancē īpaša uzmanība veltīta ķermenim kā atmiņu glabātājam. Tā akcentē neapzinātās pirmsvalodiskās atmiņas, kas dzīvo ķermenī, vienlaikus iekļaujot arī vārdos izsakāmās un vizuālās atmiņas formas. Skatītājiem piedāvāti izstādes apmeklētāja nosacījumi. Performances laikā būs iespēja brīvi pārvietoties telpā, izvēlēties savu skatupunktu starp izpildītājiem un eksponātiem un izlemt, cik ilgi veltīt savu uzmanību performancei," raksta pasākuma organizatori.

Horeogrāfija: Santa Grīnfelde, scenogrāfija: Ilze Kauliņa, tērpu konsultante: Katrīna Virziņa, izpildītājas: Austra Ziļicka, Inese Lipska, Alija Turlaja, Anna Siliņa, Kristīne Paula.

Ieeja brīva.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!