Notikums
21
Okt
17:00

RIBOCA1: tikšanās ar rakstnieku Paulu Bankovski instalācijā "Eirotika"

Komentē
0
Atgādināt

Svētdien, 21. oktobrī, plkst. 17:00 Kristapa Morberga rezidencē skatāmajā Rīgas Starptautiskās biennāles instalācijā "Eirotika" notiks tikšanās ar rakstnieku Paulu Bankovski.

20. gs 90. gados dzimusī vēlme nomaskēt visu veco, irstošo un šķietami neglīto vēl nav pavisam izzudusi, vēl aizvien turpinot ilustrēt tiekšanos pēc tā, lai būtu "kā Rietumos". Rīgas biennālē apskatāma vācu mākslinieces Henrikes Naumanes (Naumann) instalācija, kas veltīta eiroremontam - 1990. gados Latvijā populāram mājokļu remonta stilam, kas ar lētiem materiāliem mēģināja panākt atbilstību iedomātam priekšstatam par dzīvi Rietumeiropā. 2005. gadā iznākušais Paula Bankovska romāns "Eiroremonts", savukārt, interesējas par trīsdesmitgadnieka intelektuāļa iekšējo dzīvi un sabiedrību 2000. gadu sākumā. Abus autorus vieno spēja notvert konkrētā laikmeta sajūtu, Henrikei Naumanei – instalācijā, Paulam Bankovskim - romāna tēlos un epizodēs.

Vakara gaitā instalācijā "Eirotika" tiks lasīti fragmenti no Paula Bankovska romāna “Eiroremonts”, ko papildinās sarunas par atcerēšanos un laikmeta gara notveršanu lietās, mākslas darbos un romānos.

Ieeja bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!