Notikums
15
Jūl
11:00

RIBOCA1: Radošā darbnīca ģimenēm #5

Komentē
0
Atgādināt

Svētdien, 15. jūlijā, no plkst. 11.00 līdz 15.00 bijušajā LU Bioloģijas fakultātes ēkā ģimenēm būs iespēja piedalīties radošajā darbnīcā "Dekonstruē un radi" mākslinieces Ilzes Egles vadībā.

"Daudzi no biennāles māksliniekiem savos darbos runā par alternatīvu ceļu meklējumiem, kas ir kā atbilde uz šobrīd pasaulē notiekošo. Viena no pieejām ir dekonstruēt esošo un veidot ko jaunu. Izmantojot pazīstamas formas un priekšmetus, mēs tos dekonstruēsim, un no to detaļām un fragmentiem veidosim jaunas formas un jaunus tēlus. Strādāsim gan trīsdimensionāli, gan plaknē (uz kartona pamatnēm)," saka māksliniece.

Meistarbdarbnīcas laikā tiks nodrošināti visi nepieciešamie materiāli – kartona kastītes, papīra glāzes un krūzes, iesaiņojamais papīrs, gofrētais kartons, koka dakšiņas, karotes, akrila krāsas, zīmuļi, krītiņi, papīrs u.c.

Pirms meistardarbnīcas sākuma ģimenes laipni aicinātas apmeklēt arī tūri izstādē plkst. 11.00 (dalība ar derīgu izstādes biļeti).

Līdz pat oktobra beigām darbnīcas atvērtas svētdienās no plkst. 12.00 līdz 15.00 un ir bez maksas. Vairāk informācijas, zvanot pa tālruni +37125665505.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0