Notikums
25
Maijs
18:00

"Red Culebra" un Elizabetes Balčus performances

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 25. maijā, plkst. 18:00 Rīgas cirkā notiks eksperimentālās mūzikas projekta "Red Culebra" (ASV) un Elizabetes Balčus (Latvija) performances.

Performanču notikums "No New Idols" ir daļa no "Tēlniecības kvadriennāles Rīga 2020" programmas, kas pievēršas ķermeņa kā īslaicīga telpiska objekta pētniecībai caur performances mediju. Notikums pulcēs māksliniekus no ASV, Latvijas un Rietumeiropas.

"Red Culebra" (ASV) ir sadarbības projekts starp eksperimentālās mūzikas komponistu Guillermo Galindo un mākslinieku Cristóbal Martínez. "Red Culebra" performances ietver skaņas izsaukumus, kustīgus attēlus un izpildītāju kustību. Iedvesmojoties no viņu sarežģītajiem post-meksikāņu kultūras foniem, Galindo un Martínez rada skaņas rituālus, balstoties uz atkārtošanās cikliem, kas prasa gan auditorijas izturību, gan apņēmību.

"4 Cycles + 1" ir stundu gara performance, kas tiek radīta ar diviem Moog analogajiem sintezatoriem un papildināta ar video projekcijām.

Elizabete Balčus ir latviešu mūziķe un performanču māksliniece, kas no pārsteidzošām, kolāžveidīgām žanru pretējībām rada psihodēlisku elektro drīm-popu, kas ir melodisks un eksperimentāls vienlaicīgi. Performances spēcīgā vizuālā estētika levitē modernā sirreālismā un ģeometriskā iztēlē.

Elizabete absolvējusi Latvijas Mūzikas akadēmiju flautas specialitātē, savukārt Romas St.Cecilia akadēmijā studējusi operas vokālu. It viss ir atļauts viņas muzikālajā kosmosā: frīdžeza flautas improvizācijas, cilpoti efekti, pārpasaulīga balss, elektro popa bīti un organiski augļi un dārzeņi, kas tiek pārveidoti midi signālos un tiek spēlēti kā sintezators.

Ieeja bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!