Foto: Anna Andersone
 
Notikums
27
Jūn
18:30

Pēdējā ekskursija "Survival Kit 10.1" izstādē

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 27. jūnijā, plkst. 18:30 pēdējā "Survival Kit 10.1" nedēļā kuratore Solvita Krese aicina doties kopīgā un pēdējā pastaigā šī gada festivāla izstādē "Outlands", kas skatāma bijušajā LU Fizikas un matemātikas fakultātē Zeļļu ielā 25.

Ekskursijā būs iespēja uzzināt vairāk par izstādes kuratoru vēstījumu, mākslas darbiem un to radītājiem, kas caur personīgiem un globāliem stāstījumiem veido šī gada izstādi.

Ekskursiju ievadīs kuratores Joannas Varšas (Joanna Warsza) stāstījums par Janeka Simona darbu, kas izstādīts "Survival Kit". J. Varša ir bijusi "Public Art Munich" 2018 mākslinieciskā vadītāja, "Manifestas" publiskās programmas vadītāja 2014. gadā Sanktpēterburgā un 7. Berlīnes biennāles asociētā kuratore. Šobrīd viņa vada Konstfak Mākslas akadēmijas kuratoru programmu "CuratorLab". Saruna norisināsies angļu valodā.

Ekskursija notiks latviešu valodā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!