Tu esi atbildīgs par to, ko tu lasi. Palīdzi savākt 20 000 eiro līdz 16. novembrim.

 
Notikums
21
Jūn
16:00

Neofolkloras nakts tirgus un koncerts

Komentē
0
Atgādināt

Sagaidot Saulgriežus, 21. jūnijā no plkst. 16.00 līdz pat saulrieta stundai plkst. 23.00 Kalnciema kvartālā notiks Neofolkloras nakts tirgus un koncerts.

Pasākumu ieskandinās latviešu folk-metāla grupa "Skyforger" un mūziķu apvienība "Bezgalībieši", kā arī uzstāsies mazākumtautību kolektīvi "Rižanočka" un "Vitoki", kuri koncertā iepazīstinās ar "Kupaļenka" svinībām.

No plkst. 16.00 līdz pat 23.00 Kalnciema kvartālā norisināsies tirgus, kurā varēs iegādāties tradicionālos Jāņu vainagus, linu kleitas, māla traukus un cienastus Līgo svētku galdam. Būs arī vainagu pīšanas darbnīca un zāļu darbnīca baltkrievu "Kupaļenka" tradīcijās.

Plkst. 20.00 gaidāma grupas "Skyforger" uzstāšanās. Aktīvi darbojoties kopš 1995. gada, "Skyforger" izdevuši astoņus albumus un guvuši atpazīstamību ne tikai Latvijā, bet arī daudzviet Eiropā. Pagājušajā vasarā Limbažos pirmizrādi piedzīvojusi metālopera "Kurbads. Ķēves dēls", kurā izmantota grupas mūzika.Plkst. 21.00 koncertu sniegs "Bezgalībieši". Apvienība radusies 2016. gadā, un tajā darbojas dažādu žanru mūziķi – tautas mūziku pārstāv Ansis Jansons (kokle, dūdas, stabules, balss), Jacques of STA (bass) ir Latvijas hip-hopa veterāns, savukārt Eināra Latiševa (perkusijas, bungas) un Matīsa Repša (sintezators, balss) talantus ir novērtējušas vairāk nekā desmit grupas, kurās viņi aktīvi muzicē. "Bezgalībiešus" vada Andris Gailis jeb Mixmaster AG (balss, bīti, sintezators) – Latvijas dīdžeju kustības dalībnieks no deviņdesmito gadu sākuma.

Par sevi viņi saka tā: "Mūsu konceptuālā ideja ir savienot tautas mūzikas dziļāko slāņu rituālo sajūtu ar mūsdienu globālelektroniskā karuseļa "smeķi"".

No 17. maija līdz 31. augustam katru ceturtdienu Kalnciema kvartālā norisinās "Pasaules mūzikas ievadvakari" – Latvijā dzīvojošo mazākumtautību mūzikas festivāls. Visas vasaras laikā apmeklētājiem būs iespēja dzirdēt baltkrievu, krievu, ukraiņu, vācu, poļu un citu tautību vokālās grupas. 21. jūnijā Neofolka nakts tirgū uzstāsies baltkrievu kolektīvi "Rižanočka" un "Vitoki".

Dalība visos pasākumos ir bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0
Ziedo "Satori" darbībai!