Notikums
12
Aug
17:00

Meistarklase "Pieņem savu spontanitāti!"

Komentē
0
Atgādināt

Svētdien, 12. augustā, plkst. 17.00 "Free Riga" projektā "D27" Rīgā, Dzirnavu ielā 27, norisināsies meistarklase "Pieņem savu spontanitāti!" ("Embrace Your Spontaneity!").

"Domā, pirms dari" ir frāze, ko dzirdam jau kopš bērnības. Nav nekāds brīnums, ka tagad katru savu rīcību pārdomājam tik daudz reižu, ka tas mums traucē naktī gulēt.

Pasākuma rīkotāji aicina atkal apgūt rotaļāšanos paša rotaļāšanās prieka dēļ, atbrīvoties no važām, uzvesties muļķīgi, varbūt nesakarīgi, izpētot, ko var sniegt katrs brīdis, kad rīkojies bez apdoma.

Meistarklasē, ko vadīs apvienība "Me and Kris", tiks attīstīta spontanitāte, uzticēšanās un uzticība, kā arī būšana "šeit un tagad".

"Me and Kris" ir improvizācijas duo, kura sastāvā ir Mariannka Dori Čūdorova (Mariannka Dory Czúdorová, Čehija) un Kriss Folkmens jeb Kristaps Folkmanis (Latvija). "Mūsu stils ir neparedzams un maģisks, mēs izpētām viens otra iztēli un izaicinām savu radošumu, izmantojot stāstus, kurus iedvesmojuši jūsu ieteikumi... vai jebkas cits. Mums patīk spēlēties ar patiesību," par sevi raksta mākslinieki.

Nodarbība ilgs trīs stundas, un pieteikties ir laipni aicināts jebkurš interesents, neatkarīgi no tā, vai ir iepriekš guvis pieredzi improvizācijā. 

Dalības maksa 15 eiro, vietu skaits ir ierobežots.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!