Notikums
17
Dec
11:00

Mākslas izstāde-gadatirgus "Jarmarka"

Komentē
0
Atgādināt

No 15. līdz 30. decembrim Mākslas akadēmijā ar saukli "Māksla ir modē" norisināsies ikgadējā studentu mākslas darbu izstāde, gadatirgus un labdarības akcija "Jarmarka".

Apmeklētāji tiek aicināti nākt un iepazīt studiju laikā tapušos mākslas darbus: gleznas, grafikas, tekstilu, rotas, keramiku, modi u.c. Vienuviet būs apskatāmi vairāk nekā 10 000 unikālu mākslas un dizaina darbu, kuriem studenti cenu nosaka paši. "Jarmarku" apmeklēt ir interesanti arī atkārtoti, jo ekspozīcija mainās ik dienu. Katru no izstādītajiem darbiem būs iespējams arī iegādāties, tā atbalstot studentu jaunradi, bet daļa no ienākumiem tiks ziedota LMA vēsturiskās jūgendstila ēkas un īpašuma Ikšķilē (J. Kugas mājas) atjaunošanas un renovēšanas darbiem.

"Jarmarkā" satiekas gan tie, kuri meklē nestandarta dāvanas, gan arī tie, kuri apmeklē "Jarmarku" kā izstādi. Ik gadu darbus izstāda ap 350 topošo mākslinieku.

"Jarmarka" atvērta no 15. decembra līdz 30. decembrim katru dienu no plkst. 11.00 līdz 20.00. 24., 25. un 26. decembrī – brīvdienas. Ieeja izstādē caur LMA centrālo ieeju, bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!