Notikums
18
Okt
10:00

Lielformāta skaņas skulptūra "Daudzskanis"

Komentē
0
Atgādināt

No 15. septembra līdz 21. oktobrim Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Kupola zālē skatāma mākslinieku trio Annas Salmanes, Kriša Salmaņa un Kristapa Pētersona lielformāta skaņas skulptūra "Daudzskanis".

"Daudzskanis" ir mehānisks lielizmēra stabuļu instruments. Dzirdama četrbalsīga polimetrija stingrā stilā. Katra stabule te spēlē savā ritmā, taktsmērā, tempā un augstumā. Dažādās skaņu rindas jaucas un pārklājas, sekojot savam algoritmam. Tomēr katrā ciklā ir mirklis, kad to trajektorijas satiekas.

Izstādi "Daudzskanis", kas ir "Purvīša balvas" speciālprojekts, realizē Latvijas Nacionālais mākslas muzejs sadarbībā ar kultūras projektu aģentūru "Indie" un mākslas un kultūras portālu "Arterritory.com".

LNMM darba laiks: otrdiena, trešdiena, ceturtdiena 10.00–18.00, piektdiena 10.00–20.00, sestdiena, svētdiena 10.00–17.00, pirmdienā slēgts.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!