Notikums
14
Sept
21:00

Lasījumi "Dzejnieki liftā"

Komentē
0
Atgādināt

Piektdien, 14. septembrī, plkst. lasījumi "Dzejnieki liftā" notiks jauno dzejnieku lasījumi "Dzejnieki liftā".

"Dzejnieki liftā" piedzima 2017. gada jūnija vakarā Ingas Gailes dzīvoklī pirms savas pirmās publiskās uzstāšanās pasākuma. Kopš tā laika viņi turas kopā un, meklējot katrs savu vertikāli, tiecas augšup. Pārāk nepacietīgi, lai kāptu pa kāpnēm, tāpēc izvēlējušies liftu. Jau dzirdēti Rīgā un citviet Latvijā, lasījuši savu dzeju pasākumos, konkursos, festivālos, viņu darbi publicēti literatūras portālos un laikrakstos.

Labāki par kalniem var būt tikai kalni, kuros neesi vēl bijis – savulaik dziedāja Vladimirs Visockis. Kustība augšup ir ātra un asa, tā ir vienmērīgi palēnināta, kustība augšup citkārt ir sānslīde, stāvēšana uz vietas vai pat kritiens lejup. Arī "Dzejnieki liftā" katrs par sevi un visi kopā tiecas atrast jaunus kalnus.

Dzejas dienu laikā, 14. septembrī plkst. 21.00 Kaņepes kultūras centrā "Dzejnieki liftā" lasīs savu jaunāko dzeju. Pasākumā dzirdēsiet Ingu Gaili, Kristīni Geidu, Jāni Buholcu, Ditu Vīksnu, Raimondu Arāju, Elīnu Vendiju Rībenu, Evelīnu Andžāni un Sandru Martu Gruduli.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!