Tu esi atbildīgs par to, ko tu lasi. Palīdzi savākt 20 000 eiro līdz 16. novembrim.

 
Notikums
15
Jūl
14:00

Laimdotas Steķes personālizstāde "Irt"

Komentē
0
Atgādināt

Līdz 17. jūlijam "Free Riga" mākslinieku rezidenču nama "D27" dārzā (Dzirnavu ielā 27, Rīgā) skatāma Laimdotas Steķes personālizstāde "Irt".

Laimdotas Steķes praksi raksturo fragmentāri ainu virknējumi un dažādu virsmas apstrādes tehniku izmantošana, rezultātā veidojot gleznieciskas instalācijas. Zīmētās vienības, kas palielinātas izmērā un pārnestas uz viegla, puscaurspīdīga materiāla, ir veidotas pēc atrastiem fotouzņēmumiem, kurus māksliniece ar rūpību atlasa, analizējot to semiotisko daudzšķautņainību, procesa gaitā mainot attēla izcelsmi, kontekstu un nozīmi. Izstādes "Irt" ietvaros māksliniece pirmo reizi analizē attēla iedarbību lielformātā un ārpus izstāžu telpām. 

Laimdota Steķe ir ieguvusi maģistra grādu Manchester School of Art – Manchester Metropolitan University un Latvijas Mākslas akadēmijas glezniecības nodaļā. Kopš 2007. gada māksliniece piedalās grupu izstādēs, konkursos un projektos Latvijā un starptautiski, kā arī ieguvusi vairākus apbalvojumus, tai skaitā galveno balvu konkursā "SEB stipendija glezniecībā – Talants atmaksājas". 

Izstādes kuratore: Kristiāna Kārkliņa.

Izstāde atvērta katru dienu no 14:00 līdz 21:00. Ieeja – brīva.

 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0
Ziedo "Satori" darbībai!