Ieva Saulīte, "Superjūtīgs", 2009
 
Notikums
15
Jūn
19:00

Kristiānas Kārkliņas priekšlasījums par laikmetīgo tēlniecību

Komentē
0
Atgādināt

Piektdien, 15. jūnijā, plkst. 19.00 Kalnciema kvartāla galerijā ar priekšlasījumu par laikmetīgo tēlniecību, tās izstādīšanu galerijās un pilsētvidē un tēlniecības kuratora darba specifiku uzstāsies kuratore un "Tēlniecības kvadriennāle Rīga 2016" direktore Kristiāna Kārkliņa.

Priekšlasījums papildina Kalnciema kvartāla galerijas izstādi "Miesa", kas skatāma līdz 22. jūnijam un ir veltīta aktuālajiem procesiem tēlniecībā Latvijā. Izstādē eksponēti Gundegas Evelones, Egona Peršēvica, Paula Pudža un Ievas Saulītes darbi, kas dažādos veidos izmanto vienu no klasiskajiem tēlniecības elementiem – figūru, darbojoties sasaistē ar tēlniecības klasiskajiem marķieriem, proti, apaļskulptūru un ar tēlu traktējumu, kurā būtisks ir realitātes komponents, taču no otras puses, tiek izmantojot materiālus, inscinējot sižetus un attīstot tēlainību, kas ļauj rezultātu ierindot mūsdienu mākslas kategorijā.

Pasākums notiks latviešu valodā. Ieeja pasākumā bez maksas un iepriekšējas reģistrācijas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!