Adam Ben Ezra. Publicitātes foto
 
Notikums
27
Jūn
20:00

Festivāls "Rīgas Ritmi": Ādama Bena Ezras un ansambļa "Hejira" koncerts

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 27. jūnijā, ieskandinot festivālu "Rīgas Ritmi", plkst. 20.00 VEF kultūras pilī uzstāsies izraēļu kontrabasists Ādams Bens Ezra (Adam Ben Ezra) un ansamblis "Hejira" (Lielbritānija).

Ādams Bens Ezra dzimis 1982. gadā un kontrabasa spēli apguvis pašmācības ceļā. Mūziķa misija ir izvirzīt kontrabasu no ierastā novietojuma fonā uz priekšplānu – vietu, kur tas pelnījis būt. Savā mūzikā mākslinieks apvieno džeza, Latīņamerikas un Vidusjūras reģiona mūzikas motīvus. Ādams Bens Ezra uzstājies nozīmīgākajos starptautiskajos džeza festivālos uz vienas skatuves ar tādām slavenībām kā Pets Metenijs (Pat Metheny), Viktors Vūtens (Victor Wooten) un Ričards Bona (Richard Bona). Rīgā viņš koncertēs pirmoreiz.

"Hejira" ir četru Londonā dzīvojošo draugu mūzikas grupa, kuras nosaukums daļēji atsaucas uz Džonijas Mitčelas (Joni Mitchell) 1976. gadā izdoto albumu ar tādu pašu nosaukumu un daļēji cēlies no arābu valodas vārda ar nozīmi "lidojums vai ceļojums uz vēlamo vietu". Viņu mūzikā apvienojas tautas mūzikas, džeza un klasiskā tehnika kopā ar post-roka elementiem un progresīvā roka virtuozitāti, kā arī ir jūtama Etiopijas, Čīles, Vācijas un Ungārijas mūzikas mantojuma ietekme.

Biļetes nopērkamas "Biļešu Paradīzes" kasēs un internetā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0