Notikums
22
Apr
20:00

Koncertuzvedums "Skan Bahs, Bahs skan"

Komentē
0
Atgādināt

Svētdien, 22. aprīlī, plkst. 20:00 K.K. Fon Stricka villā notiks koncertuzvedums "Skan Bahs, Bahs skan".

Savienojot J. S. Baha kamermūziku ar intīmu tuvplāna teatrālo norisi, režisora Vara Piņķa plūdumā, uz skatuves notiks neordināra divu lielumu savienošanās. Mijiedarbosies aktieri Iveta Pole un Edgars Samītis, izspēlējot sadzīviskas etīdes. Savukārt telpu ar Baha skaņdarbiem piepildīs tenors Jānis Kurševs, pie vēsturiskā ērģeļpozitīva vairāku koru diriģents, Latvijas Radio kora mākslinieks Pēteris Vaickovskis.

"Koncertizrādes nosaukuma vārdu spēle raksturo idejas neordināro raksturu – savienot baroka kamermūzikas meistara skaņu darbus ar divu aktieru tīru, cilvēcīgu aktierspēli. Centieni pietuvināties komponistam, kurš mūsdienu pasaulē joprojām ir neatminams lielums. Neizprotams, neatkodējams. Viņa mūzika ir vienkārša un sarežģīta vienlaikus. Bet tās svētums ikreiz ceļas pāri visam, kas ir izskaidrojams. Precīzāk sakot, to, kas notiks K. K. fon Stricka villā uz skatuves, nav iespējas racionāli izskaidrot," raksta koncertuzveduma veidotāji.

Tenors Jānis Kurševs, aktieri Iveta Pole un Edgars Samītis, ērģeļpozitīvs Pēteris Vaickovskis, kustība Olga Žitluhina, režisors Varis Piņķis.

Biļetes nopērkamas "Biļešu Paradīzes" kasēs un internetā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!