Notikums
19
Nov
18:30

Koncerts "Mīlestības vārdā. 18+"

Komentē
0
Atgādināt

Pirmdien, 19. novembrī, plkst. 18:30 laukumā pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas tiks aizvadīts koncerts "Mīlestības vārdā. 18+". Tas ir nākamās simtgades pirmais koncerts, ko pasākuma radošā komanda nodēvējusi par "mīlestības manifestu nākotnei". Koncertā tiks izpildītas 18 tautā iemīļotas dziesmas jaunā skanējumā.

Dziedātājs Shipsea (īstajā vārdā Jānis Šipkēvics) un reklāmas speciālists Gatis Mūrnieks kopā ar domubiedriem izveidojuši veltījumu vienaudžiem, kurā izskanēs dziesmas, kas sevī ietver mīlestības un degsmes apliecinājumus. Renāra Kaupera, grupas "Instrumenti", Shipsea, Evijas Vēberes, Alises Jostes, Armanda Birkerta, grupas "Cosmos", Reiņa Sējāna un citu mūziķu interpretācijā izskanēs dziesmas no "Turaidas rozes", "Jauna mēness", "Pērkona" un citu leģendāru grupu repertuāra.

Šķietami provokatīvais koncerta nosaukums ietver tā ideju – "18+" apzīmē tiecību uz nākotni un arī pasākuma mērķauditoriju – cilvēkus, kuri ir tuvu pilngadībai vai tikko to sasnieguši un kuru rokās ir Latvijas nākotne.

Kā vēsta koncerta idejas autori, nosaukums "Mīlestības vārdā" ir izmantots kā atsauce uz Jāņa Zālīša grāmatu, kas savulaik latviešiem pavēra jaunus horizontus divu cilvēku mīlestības un intimitātes jomā, tomēr grāmatas otrais izdevums 1981. gadā tā atklātības dēļ tika aizliegts. Mīlestību koncerta veidotāji redz kā brīvības izpausmi, un pasākums ļaus ikvienam tā skatītājam sajust un piedzīvot mīlestību, kuras vārdā tapusi koncerta ideja.

"Mīlestības vārdā. 18+" – 19. novembrī plkst. 18.30 laukumā pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas un plkst. 18.50 LTV1 ēterā un sabiedrisko mediju satura atskaņotājā REPLAY.lv (koncerts būs vērojams visā pasaulē, bez teritoriāliem ierobežojumiem).

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!