Notikums
20
Jūl
14:00

Klasiskās mūzikas festivāls "Šalc": Simfoniskās mūzikas koncerts bērniem un vecākiem

Komentē
0
Atgādināt

Piektdien, 20. jūlijā, plkst. 14.00 klasiskās mūzikas festivāls "Šalc" aicina uz īpašu koncertu bērniem un vecākiem Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars".

No 16. līdz 22. jūlijam Liepājā, Ventspilī un Cēsīs notiks klasiskās mūzikas festivāls "Šalc", un tajā piedalīsies Eiropas un Latvijas labāko simfonisko orķestru izcilākie mūziķi. Festivāla programmā iekļauti kamermūzikas koncerti, meistarklases jaunajiem mūziķiem un simfoniskās mūzikas programma.

Īpašajā koncertā bērniem un vecākiem muzicēs Latvijas Festivāla orķestris Karela Marka Šišona vadībā, un publiku ar savu balsi apburs daudzu pasaules opernamu zvaigzne Marina Rebeka. Skanēs festivāla noslēguma koncerta programma, taču saīsinātā un bērniem viegli uztveramā formā. Koncertu vadīs Liepājas teātra aktrise Karīna Tatarinova.

Vienu stundu pirms un vienu stundu pēc koncerta "Lielā dzintara" foajē bērni aicināti uz festivāla radošajām darbnīcām. Mākslinieces Andas Kolosovas vadībā būs iespēja apgūt seno ebru tehniku jeb gleznošanu uz ūdens. Ar speciālām krāsām uz ūdens virsmas tiks zīmētas sauleszīmes un mandalas. Darbnīcas laikā tapušos darbus mākslinieces palīgi pārcels uz papīra lapām, un bērni mājup varēs doties ar pašu veidotu brīnišķīgu suvenīru.

Līdztekus glezniecības noslēpumu izzināšanai "Šalc" radošās darbnīcas rīkotāji bērniem piedāvās izmēģināt spēkus arī "Ritma instrumentu darbnīcā". No stingrām cilindriskām kartona sagatavēm tiks darināti ar sausiem zirņiem un akmentiņiem pildīti skanoši mūzikas instrumenti, dekorēti ar mirdzošiem zvaigžņu rakstiem un latvju zīmēm.

Biļetes "Biļešu Paradīzē".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!