Notikums
20
Marts
19:00

Kinolektorijs "Tas, ko tu nedrīksti nezināt XIV": filma "Dziesmas no otrā stāva"

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 20. martā, plkst. 19:00 kinoteātrī "Splendid Palace" notiks pēdējais šīgada kinolektorija "Tas, ko tu nedrīksti nezināt XIV" seanss, kurā būs skatāma Roja Andersona filma "Dziesmas no otrā stāva" (Sånger från andra våningen, 2000, Zviedrija), par kuru vairāk pastāstīs kinozinātniece Daira Āboliņa.

Filmu veido savstarpēji nesaistītas ainas, kas nomaina viena otru: vīrietis, kurš savā darba vietā ir pavadījis 30 gadus, tiek atlaists. Kāds nodedzina savu uzņēmumu, lai saņemtu apdrošināšanas naudu. Pilsētu pārņēmis milzīgs sastrēgums. Jauno tūkstošgadi sagaidot, daži tirgotāji cer pārdot ļoti daudz krucifiksu.

Šādas ainas seko viena otrai, tās savstarpēji šķietami nekas nesaista, vien sajūta, ka būt cilvēkam mūsdienu pasaulē ir tik ļoti neērti.

"Dziesmas no otrā stāva" ir pirmā Roja Andersona pilnmetrāžas spēlfilma 25 gadu laikā: kino karjeras pārtraukumā viņš specializējās reklāmu veidošanā, kā arī režisēja starptautiski atzītas īsfilmas.

"Tas, ko tu nedrīksti nezināt XIV" sešos seansos ar sešām filmām un sešu lektoru palīdzību apskata ilūzijas un izaugšanu no tām.

Ieejas biļete: 5 EUR, studentu, pensionāru biļete: 4 EUR.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!