Notikums
04
Aug
11:00

"Kim?" bērnu rīts

Komentē
0
Atgādināt

Svētdien, 4. augustā, plkst. 11.00 laikmetīgās mākslas centra "Kim?" izstādes "Ļoti mazs lodziņš" ietvaros notiks bērnu rīts "Kopīga zīmēšana un tauriņi".

Uz bērnu rītu aicināti mazie mākslas pētnieki (vecumā 5-10 gadi), lai kopīgi meklētu tauriņus, domātu par materiālu dažādību mākslā, kā arī lai zīmētu, līmētu un radoši izpaustos.

"Izstāde "Ļoti mazs lodziņš" ir krāsaina, multimediāla telpa, kuras radīšanā sadarbojās četri starptautiski mākslinieki. Viens uzvilka vienu līniju, otrs atnesa ziedus, trešais pielika keramikas darbu un uz grīdas uzlīmēja līmlenti, ceturtais paslēpa audeklu aiz staba. Latviešu mākslinieki Viktors Timofejevs un Evita Vasiļjeva ir radījuši kopēju performatīvu telpu, izvēršot vizuālu un telpisku sarunu ar somu mākslinieku Jāko Pallasvuo un turku mākslinieku Boru Akindžiturku, izstādi kūrējis Kaspars Groševs," raksta izstādes veidotāji.

Lūgums savu dalību apstiprināt, rakstot laima@kim.lv vai zvanot 25701714.

Laikmetīgās mākslas centrs "Kim?" atrodas Sporta ielā 2 k-1, Rīgā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!