Notikums
26
Marts
14:00

"kim?" izstāžu cikls

Komentē
0
Atgādināt

Līdz 7. aprīlim "Kim? Laikmetīgās mākslas centrā" skatāma Amandas Ziemeles personālizstāde "Kvantu matu implanti", Santas Frances personālizstāde "Safeporting" un projekts "Eižena Berga dzeja un darbi".

"Kim?" uzsāk 2019. gada izstāžu programmu ar trim izstādēm – divu jaunākās paudzes mākslinieču personālizstādēm, sākot ar jaunu glezniecisko formu un valodu meklējošo gleznotāju Amandu Ziemeli, tālāk – jauno mediju mākslas un tehnoloģijas pielietojuma mākslā un ar to saistītās estētikas pētnieci mākslinieci Santu Franci un beidzot ar daudzbalsīgu vēstures un stāstus (re)konstruējošo izstādes projektu, kura kuratore ir Laura Brokāne, kas ir "Kim? Open Call 2019" konkursa laureāte (dalībnieku vidū ir māksliniece Vika Eksta un dzejnieki Artis Ostups, Kārlis Vērdiņš, Aivars Madris, Einārs Pelšs un Raimonds Ķirķis.

Laikmetīgās mākslas centrs "kim?" atrodas Sporta ielā 2 (Sporta un Vesetas ielas stūris). Darba laiks: pirmdien – slēgts, otrdien 14:00–20:00, trešdien, ceturtdien, piektdien, sestdien, svētdien 12:00–18:00. Ieejas maksa: 3 eiro, studentiem un pensionāriem 1,5 eiro. Otrdienās – ieeja bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!