Notikums
17
Nov
20:00

Jozefa van Visema koncerts

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 17. novembrī, plkst. 20:00 Ģertrūdes ielas teātrī Rīgā savu koncertu Latvijā sniegs komponists un lautists Jozefs van Visems (Jozef van Wissem) no Nīderlandes.

Jozefs van Visems ir nīderlandiešu avangarda komponists un baroka lautas meistars. Viņa mūzika ir nepārblīvēta un tieša, reizē hipnotiska un melodiska, kas "cieņpilni ievelk klausītāju transcendentālā stāvoklī un liek katram palēnināt mūzikas klausīšanos kā individuālu pieredzi". Van Visems nepaguris koncertē dažādās pasaules vietās, vairākkārt viesojoties arī Baltijas valstīs, un lasa lekcijas par lautas "atbrīvošanas" tēmu.

Beidzamajos gados, darbojoties duetā ar kulta kinorežisoru Džimu Džārmušu (Jim Jarmusch), ir izdoti vairāki studijas ieraksti. Turklāt 2013. gadā par abu komponēto mūziku Džārmuša filmai "Only Lovers Left Alive" Jozefs van Visems saņēma Kannu kinofestivāla konkursa balvu par labāko filmu skaņas pavadījumu.

Savas radošās karjeras laikā viņš ir sniedzis vairāk nekā tūkstoti koncertu visā pasaulē, to skaitā prestižajos festivālos "All Tomorrow's Parties" un "Primavera Sound". Novembrī Beļģijas izdevniecības "Consouling Sounds" paspārnē klajā nāks Jozefa van Visema jaunais autormūzikas albums "We Adore You, You Have No Name".

Biļetes uz koncertu 17. novembrī Ģertrūdes ielas teātrī Rīgā (Ģertrūdes ielā 101A, iekšpagalma mājā) nopērkamas elektronisko biļešu tirdzniecības vietā internetā – "TicketShop.lv". Pārdošanā ierobežots skaits biļešu.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!