Notikums
27
Maijs
16:00

Jaunākais Igaunijas arhitektūrā

Komentē
0
Atgādināt

Pirmdien, 27. maijā, plkst. 16.00 Arhitektu namā, Torņa ielā 11, reflektējot par jaunāko Igaunijas arhitektūrā, pārdomās dalīsies Artis Zvirgzdiņš. Aicināti visi interesenti.

Par gaidāmo lekciju stāsta Artis Zvirgzdiņš: "Darba specifikas dēļ jau vairāk nekā desmit gadus man iznāk sekot līdzi tuvāko Baltijas kaimiņvalstu arhitektūrai. Tostarp bijuši ceļojumi, ko neizpušķojot var dēvēt par arhitektūras ekskursijām, — gan iepazīstoties ar Lietuvas un Igaunijas arhitektūru pašam, gan rādot to arī citiem. Šopavasar tieši šādā saistībā — iepazīstināt latviešu kolēģus ar Igaunijas arhitektūru — iznācis piedalīties divos izbraucienos.

Apjomīgākais no abiem bija LAS rīkotais izbraukuma seminārs maija sākumā, viesojoties Pērnavā, Raplā, Tallinā un Tartu. Un, lai gan semināra un visa ceļojuma saturs tika vērpts ap renovācijas tēmu, tverot to diezgan plašā nozīmē, tomēr mans personīgais vadmotīvs nebija Latvijas kolēģiem tikai parādīt jaunāko Igaunijas arhitektūrā. Iepazīstinot ar interesantāko no pēdējo gadu veikuma, mans nolūks bija arī rosināt izprast gan apstākļus un nosacījumus, gan to telpisko, konceptuālo, pilsētbūvniecisko un māksliniecisko domāšanu, kas izpaužas šajos darbos un arī virza un veido mūsdienu igauņu arhitektūras ainu."

Lekcijai nepieciešams reģistrēties šeit.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!