Notikums
23
Apr
19:00

Jāņa Borga lekcija par Ai Veiveju

Komentē
0
Atgādināt
Pirmdien, 23. aprīlī, plkst. 19:00 "Cafe Film Noir" notiks mākslas zinātnieka Jāņa Borga lekcija par mākslinieku Ai Veiveju.
 
Lekcija par vienu no pasaules mūsdienu mākslas avanagarda līdera, ķīniešu mākslinieka, politiskā aktīvista un disidenta Ai Veiveja globālo darbību. Viņš pārsteidz ar savu neparasto, titānisko vērienu un ambiciozitāti. Piemēram, izstāžu zāle, kas piepildīta ar miljoniem apgleznotu porcelāna saulespuķu sēklu. Vai kā 2008. gada Olimpisko spēļu Pekinā galvenais mākslinieks, kas panāk šo pozīciju nevēlama disidenta statusā. Ai Veivejs ir vārda un izteiksmes brīvības "bruņinieks", kurš nemitīgi konfrontējas ar varas spēkiem.
 
"Māksliniekiem jābūt vairāk cilvēcīgiem nekā politiskiem," tā uzskata Ai Veivejs.
 
Lekcijas garums 2-3 stundas.Ieejas maksa 9,- EUR; studentiem un senioriem 6,- EUR. Lekcijas laikā iespējams pasūtīt dzērienus un ēdienus no Cafe Film Noir / Tinto.
 
Lai garantētu vietu pie galdiņiem, jāierodas ātrāk pirms pasākuma. Galdiņu rezervācijas netiek pieņemtas.
 
Ieejas biļetes var iegādāties arī "Bezrindas.lv".
Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!