Notikums
27
Maijs
19:00

Izrāde "Trīs stāsti"

Komentē
0
Atgādināt

Pirmdien, 27. maijā, 19:00 Rīgas cirkā būs skatāma Vara Piņķa izrāde "Trīs stāsti".

Izrāde, kas tapusi režisora Vara Piņķa vadībā, tālajā 2015. gadā radīta kā diplomdarbs skatuves runā Latvijas Kultūras akadēmijas dramatiskā teātra aktieru mākslas programmas ietvaros.

Iestudējuma pamatā izmantoti igauņu rakstnieka Andrusa Kivirehka stāstu krājumā "Skaistais dzīvnieks" atrodamie stāsti: "Skaistais dzīvnieks", "Bērns un vista" un "Svētais grāls". Lai arī katrs no trim darbiem pastāv kā pilnvērtīgs un pašpietiekams veselums, tos visus vieno neierasts skatījums uz pasaules lietu kārtību. Rezultātā tapusi viegluma, humora un ironijas pilna izrāde, kas, pateicoties loģikas deformācijai un realitātes sašķobīšanai, arī 2019. gadā neatstās vienaldzīgu nevienu tās skatītāju.

Iemīļotais iestudējums līdz šim izrādīts gan alus brūzī, gan izstāžu zālē, vecas rijas bēniņos, dzimšanas dienā, Lāčplēša ielā 25, pilsētas svētkos, tuvākās un tālākās ārzemēs, golfa klubā, nākamajā dienā pēc izlaiduma ballītes, starptautiskā teātra festivālā, Kaņepes kultūras centrā un citos naktslokālos, kā arī – ne reizi vien – Kalnciema ielas kvartālā. Tagad pienākusi kārta Rīgas cirka zirgu stallim.

Režisors – Varis Piņķis, lomās – Ance Strazda, Klāvs Mellis, Āris Matesovičs, Reinis Boters, tulkojums – Maima Grīnberga.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!