Notikums
15
Febr
20:00

Izrāde "Darbnīcas"

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 15. februārī, plkst. 20.00 Ģertrūdes ielas teātrī būs skatāma igauņu mākslinieku Ēro Epnera, Marta Kangro un Juhana Uflsaka izrāde 'Darbnīcas"

"Vēl pirms oficiālās “Darbnīcas” pirmizrādes spožākais igauņu vidējās paaudzes mākslinieku trio ieradīsies Latvijā, lai runātu par mācīšanos. Kā iedzīt naglu dēlī? Kā iemācīties runāt? Kā atvērt durvis? Kā izrādīt empātiju? Kā pareizi novilkt zeķes un tikt vaļā no ciešanām, ko izraisa vainas apziņa? Mācīšanās ir kaut kas, kas sākas vēl esot embrijam un turpinās līdz brīdim, kad cilvēka molekulas izšķīst neesamībā. Mēs nepiedzimstam par cilvēkiem; mēs par tiem izmācāmies. Mēs iemācāmies pārvērst mūsu neizskaidrojamo bioloģisko ķermeni cilvēciskā būtnē. Izpaust mīlestību. Pareizi elpot, dodot dzīvību, un saglabāt cieņu, aizejot no šīs pasaules. Trīs pusmūža vīrieši izrādi piesaka ar aicinājumu: nāciet, mēs zinām, kā tas notiek," teikts izrādes anotācijā.

Izrāde ir daļa no Igaunijas laikmetīgās programmas Rīgā "LATEST", kas ir iekļauta Latvijas un Igaunijas simtgades svinību programmā.

Radošā producente Marija Aruso, skaņas dizains: Artjoms Astrovs, gaismas dizians: Olivers Kulpso, producents: "Kanuti Gildi SAAL".

Angļu valodā, ilgums: 1h 30. Biļetes 10 un 7 eiro (skolēniem, studentiem, pensionāriem, cilvēkiem ar invaliditāti).

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!