Notikums
21
Sept
20:00

Izrāde "Aklā zona"

Komentē
0
Atgādināt

20. un 21. septembrī 20.00 "Dirty Deal Teatro" notiks pirmizrāde vizuālā un leļļu teātra režisores Māras Gaņģes izrādei "Aklā zona", kurā radošā komanda apskata cilvēka ķermeni kā arhīvu.

"Aklā zona" ir neverbāla leļļu un kustību izrāde, kurā tiek meklēti dažādi uztveres un fiziskās transformācijas veidi. Izrāde aicina skatītāju pievērst uzmanību detaļām, laika plūdumam, arī fiziskai, mentālai un emocionālai uztverei.

Vai cilvēks ir stiprs vai trausls? Kad mēs atceramies par savu ķermeni? Un ko atceras mūsu ķermenis? Ko nozīmē būt veselam? Kas ir tās lietas, kuras mēs nevaram vārdiski izstāstīt, bet tikai pieredzēt?

Izrādes veidotāji iedvesmojušies no Mišela Fuko esejas "Utopiskais ķermenis", Sūzanas Zontāgas esejām un sava ķermeņa īpatnībām.

Ikvienam no mums piemīt spēja sajust un interpretēt, tādēļ izrāde ir piemērota visu vecumu skatītājiem.

Režija, dramaturģija: Māra Gaņģe, Ksenia Ravvina, scenogrāfija: Anda Skrējāne, Edgars Karlsons

gaismu mākslinieks: Edgars Karlsons, kostīmu mākslinieces: Laima Ūdre, Anete Agate Krišjanova, skaņa: Maksims Šenteļevs, spēlē: Agnese Bordjukova, Emīls Krūmiņš, Līga Ūbele.

Izrāde sagatavota ar Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas "Latvijas skolas somas" satura radīšana atbalstu, Latvijas valsts simtgades svinību ietvaros.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!