Notikums
24
Apr
19:00

Imanta Dakša koncerts

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 24. aprīlī, plkst. 19:00 Ģertrūdes ielas teātrī notiks Imanta Dakša dzimšanas dienas koncerts.

Šis būs pirmais Imanta Dakša koncerts šogad, jo visa radošā uzmanība tikusi veltīta topošajam astotajam studijas albumam, kā arī elektroniskās mūzikas projektam "The Bubble Gum expLOTION", kas savu debijas albumu izdeva pērnajā decembrī.

Kā stāsta pats mūziķis, ''pēdējo mēnešu iekšējie notikumi un pārmaiņas ir bijušas ļoti aktīvas, pats esmu noilgojies pēc sava koncerta – izpausmes, kas man ir vistuvākā. Klausītājus 24. aprīlī sagaida pilnīgi brīvs repertuārs ar dziesmām no visiem līdzšinējiem albumiem, senām un jaunām dziesmām, kā arī šis tas no topošā albuma".

Imants Daksis – ekstravagants un vienmēr mainīgs – unikāla parādība Latvijas mūzikā, jo lauž ierastos priekšstatus par jēdzienu "dziesminieks". Monumentālas, galēji ekspresīvas, melodiskas, maigas un pat sentimentālas – Imanta dziesmas stāsta par transcendentālām un personīgām tēmām, materiālās un nemateriālās pasaules mijiedarbību un skanējumā aptver folku, roku, postpanku un psihodēliju.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!