Notikums
28
Marts
20:00

Grupu "Kautkaili" un "The Coco'nuts" koncerts

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 28. martā, plkst. 20:00 Kristiana Karla fon Stricka villā ar koncertu uzstāsies septiņu mūziķu grupa "The Coco’nuts" un jaunā muzikālā apvienība "Kautkaili".

"Koncerta koncepts īstenībā ir pavisam vienkāršs – grupām vajag draudzēties, vajag veidot jaunus muzikālus piedzīvojumus un koncertvakarus ar dažādiem muzikāliem žanriem. Arī klausītājiem tā ir iespēja vienā vakarā dzirdēt ne tikai vienu, bet arī otru grupu un, iespējams, atklāt sev ko jaunu muzikālajā ziņā," stāsta "The Coco’nuts" bundzinieks Artūrs Strautmanis.

Grupa "Kautkaili" aizsākusies, satiekoties skaņu tekstūru piesātinātām ģitāru partijām, liriskām melodijām un ķermeni kustinošiem ritmiem vienā savienībā. Sākotnēji dziesminieces Kristīnes Pāžes solo projekts, kuram vēlāk pievienojās multiinstrumentālists Didzis Bardo un ģitārists Kaspars Vizulis, lai kopā radītu savu vīziju par mūziku, kas nepakļaujas žanriskām formulām.

"The Coco'nuts" ir indī, fanka un blūzroka grupa, kas sacer un izpilda mūziku, ko konkrētos mūzikas žanra rāmjos ielikt nevar. Daudz improvizācijas, nepieradinātības un aizrautības grupā rada septiņi mūziķi — galvenā vokāliste Marija Broča, bekvokāliste Monta Kurme, bekvokāliste un tautiņinstrumentāliste Inese Bērziņa, ģitārists un vokālists Pēteris Narubins, saksofonists Benijs (Benny) Zeltkalis, bundzinieks Artūrs Strautmanis un kontrabasists Toms Valmiers. Šajā koncertā grupai uz skatuves pievienosies arī saksofonists Kristaps Lubovs.

Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties "Bezrindas.lv", kā arī uz vietas pirms koncerta. 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!