Notikums
16
Febr
19:00

Grupas "Mazais princis" pēdējais koncerts

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 16. februārī, plkst. 19:00 savu pēdējo koncertu "Arēnas Rīga" gaitenī sniegs grupa "Mazais princis".

"Aiz cieņas pret klausītājiem savas dziesmas mēs neizpildām. Pagājušais gads grupai nesis negaidītus pavērsienus un atbildību – gan "Positivus" festivālā, gan TV tiešraidēs, gan privātos koncertos. Lai gan gaismu gaismā neizslēgsi - sapratām: lai noturētu grupas augstos mīlestības kvalitātes standartus, ir laiks aiziet no nežēlīgā šovbiznesa, kamēr nav par vēlu. Tādēļ lai 2019. gads ieiet vēsturē kā "Mazā prinča" gulbja dziesmas gads… tās būs atvadas… pateicības vārdi par kopā noieto ceļu… Mīlestības injekcija, kādu jūs līdz šim vēl nebūsiet piedzīvojuši! Aicinām ikvienu kaisles alkstošo uz pēdējo mīlestības retrītu ar dziesmām un, galvenais, īpašajiem viesiem, kas jums patiesi neliks vilties," aicinājumā uz koncertu raksta grupa.

Ieeja no plkst. 19:00. Dziednieciskās performances laikā darbosies kafejnīca un būs iespējams iegādāties grupas suvenīrus. Biļešu tirdzniecība: "Ekase.lv", T/C "Spice" informācijas centrā un mūzikas veikalā "Randoms".

 

 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!