Notikums
17
Marts
12:00

Grāmatu maiņas diena

Komentē
0
Atgādināt

Svētdien, 17. martā, no plkst. 12:00 līdz 16:00 "Brīvbodē" (Turgeņeva ielā 13) norisināsies Grāmatu diena. Ikvienam būs iespēja apmainīt izlasītās grāmatas pret citām un ļauties sarunām pie tases tējas.

Interesenti varēs iepazīties arī ar Pasta un telegrāfa departamenta izdoto Latvijas 1938. gada telefona abonentu sarakstu jeb telefongrāmatu un noskaidrot, kā piezvanīt Marisam Vētram, Herbertam Cukuram vai kādam citam grāmatā atrodamajam adresātam.

Tā kā "Brīvbode" ir atvērta reizi nedēļā, ceturtdienās no 15:00 līdz 19:00, šī būs iespēja cilvēkiem, kuriem esošais darba laiks apmeklējumam nav piemērots, paralēli grāmatu maiņai atstāt un atrast sev arī citas noderīgas lietas, piemēram, apģērbus, apavus un sadzīves priekšmetus.

"Brīvbode" darbojas no pagājušā gada augusta kā vieta, kur jebkurš var atnest sev vairs nevajadzīgās, bet vēl labās mantas un mainīt tās pret citām. Angliski šādu vietu dēvē par freeshop. Tā ir brīvprātīga, sociāli atbildīga bezpeļnas iniciatīva, kas darbojas biedrības "Free Riga" paspārnē Lastādijas apkaimē. "Brīvbode" aicina pārvērtēt savus iepirkšanās un patēriņa paradumus, aicinot lietu apmaiņas rezultātā pagarināt resursu dzīves ciklu. Iniciatīva pamazām attīstās, plāno arī turpmāk rīkot šādus un līdzīgus pasākumus, kā arī aicina līdzīgi domājošas organizācijas un domubiedrus uz sadarbību.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!