Notikums
21
Jūl
12:00

"GolfClayderman" personālizstāde "Mīlas viesulis Golfa klubā / Sturm der Liebe im Golfplatz"

Komentē
0
Atgādināt

No 15. jūnija līdz 29. jūlijam Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu zāles "Arsenāls" Radošajā darbnīcā (Vecrīgā, Torņa ielā 1; 2. stāvā) skatāma radošās apvienības "GolfClayderman" personālizstāde "Mīlas viesulis Golfa klubā / Sturm der Liebe im Golfplatz".

"Radošajā darbnīcā durvis vērs īsts Golfa klubs. Ikviens varēs kļūt par tā biedru, arī Tu! Noteikumi ir pavisam vienkārši – bumbiņa jātrāpa bedrītē. Kurš būs uzvarētājs? Kurš kļūs par vakara zvaigzni?" jautāts izstādes anotācijā.

Paši autori, runājot par gaidāmo personālizstādi, uzsver: "Sportiskie un poētiskie gēni kantoru dendijos raisa skaudību, un mēs taču zinām, ka, iespējams, kopā pavadītais laiks ir svarīgāks par kopējamo mašīnu putekļiem nāsīs. Arī meitenes to zina. Nevajag tik daudz nodarboties ar mīlu, labāk spēlēt golfu."

Izstādes ietvaros apmeklētājiem tiks piedāvāti dažādi izglītojoši pasākumi un performances.

Sabiedrība ar neierobežotu atbildību "GolfClayderman" ir plaša profila organizācija, kas radusies 2016. gadā. Tā aptver visas dzīves sfēras un rūpējas par to kvalitātes uzlabošanu. Apvienības pamatsastāvu veido Margrieta Griestiņa un Aksels Bruks. Abi dalībnieki studējuši Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas apakšnozarē.

Jau radošās darbības sākumā mākslinieki pievērsušies augstajai modei, sarīkojot nozīmīgus modes šovus, kas ietekmējuši visas Latvijas stila un gaumes izpratni. "GolfClayderman" ir notikušas vairākas personālizstādes Rīgā un lauku rajonos. Šī gada aprīlī apvienība prezentēja savu pirmo retrospekciju galerijā "Alma".

"GolfClayderman" darbojas visdažādākajās mākslas un dzīves jomās – performancē, mūzikā, teātrī, dzīvesstilā, modē, body art un citās. Grupas īstenotie mākslas notikumi ir humora un ironijas pilni, ļaujot pasmieties gan par sevi, gan par sabiedrību kopumā.

LNMM izstāžu zāle "Arsenāls" atrodas Torņa ielā 1, Rīga. Darba laiks:  otrdienās, trešdienās, piektdienās 11.00–18.00, ceturtdienās 11.00–20.00, sestdienās, svētdienās 12.00–17.00. Pirmdienās slēgts.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!