Notikums
21
Okt
18:00

Flāmu un nīderlandiešu īsfilmu programma

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 21. oktobrī, plkst. 18.00 kinoteātrī "Kino Bize" tiks izrādīta flāmu un nīderlandiešu kinofestivāla "CinemaBioscoop Festival" īsfilmu programma.

Animācija "Bingo!" (rež.: Patrick Schoenmaker, Nīderlande, 2015, 3 min, bez dialoga)

Kādā drūmā pansionātā dzīvo šerpa, veca kundzīte Gerda, kuras vienīgais dzīves prieks ir piedalīties iknedēļas bingo turnīrā un kura sāk neatlaidīgu un absurdu dzīšanos pēc pazudušās bingo bumbiņas.

"Home Suite Home" (rež.: Jeroen Houben, Nīderlande, 2015, 14 min)

Nekas nepaliek nepamanīts pieredzes bagātā viesnīcu inspektora Ludviga acīm – ne modinātāja zvana laiks, ne mākslas darbs, kas karājas pie sienas, un pat ne vīns pie vakariņām. Šī amata lietpratējs praktiski dzīvo savā darbā. Bet negaidīta tikšanās ar daudz jaunāku inspektori un pāris vīna pudeles palīdz viņam izrauties no ikdienišķās rutīnas.

"Ģipsis" ("Gips", rež.: Jeroen Houben, Nīderlande, 2015, 11 min)

Salauzt roku tieši pirms vasaras brīvdienām ir divpadsmitgadnieka murgs, īpaši, ja ieplānots saulains ceļojums ar ģimeni uz kempingu. Kamēr apkārtējā pasaule šķiet skumja, Pelle redz savu iespējamo vasaras mīlu, bet viņam ir jāpārkāpj sev un jāatbrīvo sevi no kautruma.

"Neērtais komforts" ("Inconvenient Comfort", rež. Adam Fillenz, Nīderlande, 2016, 19 min)

Sešdesmitgadīgā Anabella ir pieaugusi savam elektriskajam ratiņkrēslam. Viņa nemaz nenojauš, ka nekustības iemesls ir viņas komfortablajā, bet vientuļajā ikdienā. Anabellas vīrs un dēls ir vienaldzīgi par viņu. Vienīgais, kas viņu regulāri apciemo klusajā priekšpilsētā ir apkopējs Imamu. Notikumu virkne, liek sievietei saprast, ka ir jārīkojas, kamēr vēl nav par vēlu.

"Tīrs un kārtīgs" ("Opgeruimd", rež. Shariff Nasr, Nīderlande, 2016, 10 min)

Nelegālais imigrants Mosa nejauši nogalina savu priekšnieci, viņš iekuļas aizvien lielākās nepatikšanās, darot to, ko viņš pieprot viss labāk - uzkopt.

"Šie nerātnie vārdi" ("These Dirty Words", rež. Jens Rijsdijk, Nīderlande, 2014, 8 min)

Filma "Šie nerātnie vārdi" ir romantiska komēdija, kurā vīrs konstatē, ka sieva uzbudinās vairāk no grāmatas, nekā no viņa. Precētais pāris diskutē par romāna literāro saturu, līdz personāži kļūst reāli.

Programmas kopējais garums – 100 min. Filmas tiks demonstrētas nīderlandiešu valodā ar subtitriem latviešu un angļu valodā. Biļešu cenas: standarta 5 eiro, skolēniem, studentiem, senioriem 3,50 eiro.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!