Notikums
15
Marts
18:00

Filmas "Mūzikas skaņas" seanss ar Ditas Rietumas ievadlekciju

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 15. martā, plkst. 18.00 kino "Splendid Palace" notiks filmas "Mūzikas skaņas" (The Sound of Music) seanss ar kino teorētiķes Ditas Rietumas ievadvārdiem pirms filmas.

"Katram no mums ir filmas, kas radījušas īpašas atmiņas un atstājušas pēdas emocionālajā atmiņā. Par šādām filmām neuzdodam jautājumu, vai tās ir bijušas šedevri vai varbūt popularitātes iemesls ir kāds īpašs fenomens. Tās vienkārši ir filmas, kuras mīlam un esam gatavi skatīties vēl un vēl," akcentē kino teorētiķe Dita Rietuma.

Filma Mūzikas skaņas (1965), ko veidojis režisors Roberts Vaizs, ir kļuvusi īpaša vairāku paaudžu pieredzē. Tā kļuva par vienu no populārākajām Holivudas filmām XX gs. 60. gados, arī par vienu no visu laiku populārākajiem kino mūzikliem. Mūzikas skaņas tiek uzskatīta par trešo komerciāli veiksmīgāko filmu pasaules kino vēsturē (pēc "Vējiem līdzi" (Gone with the Wind, 1939) un "Zvaigžņu kariem" (Star Wars, 1977).

Filmas angļu valodā ar sinhrono tulkojumu uz latviešu valodu.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!