Notikums
13
Febr
19:30

Filma "Pazust nomalē"

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 13. februārī, plkst. 19:30 kinoteātrī "Kino Bize" būs skatāma Govindas Van Māles krimināldrāma "Pazust nomalē".

Ražas novākšanas sezonas vidū mežonīga paskata Jenss iznirst no meža Luksemburgas nomalē. Šim vācu svešiniekam ir kas slēpjams. Viņš meklē darbu netālu esošajā ciematā, taču lauksaimnieki ir aizdomīgi pret vīrieti. Pienāk vakars, un viņš satiek mēra nevaldāmo meitu Lūsiju, kura palīdz svešiniekam iejusties jaunajā kopienā. Jensam tiek piedāvāts darbs saimniecībā un piekabe, kurā dzīvot. Laika gaitā vīrietis tiek iesaistīts visā, kas notiek ciematā, un vietējie iedzīvotāji vēlas, lai viņš kļūtu par īstu kopienas locekli. Tomēr Jensa identitāte joprojām šķiet neskaidra, un pats bēgošais noziedznieks sāk nojaust, ka arī ciemata iedzīvotājiem ir pāris noslēpumu.

Provokatīvas lauksaimnieku sievas, pazudis iedzīvotājs, kārba pilna ar savādiem kailfoto un biedējošākais skrējiens caur kukurūzas lauku kopš lidmašīnas uzbrukuma Kerija Grānta varonim Alfrēda Hičkoka filmā "Uz ziemeļiem caur ziemeļrietumiem". Turklāt papildus meistarīgi būvētajai noslēpumainībai un spriedzei filma aktualizē vairākus sabiedrībā nozīmīgus jautājumus, tostarp savas identitātes meklējumus.

Van Māles debijas filma "Pazust nomalē" ir krimināldrāma ar mistērijas noskaņām, kas soli pa solim atsedz rūpīgi savītos noslēpumus. Gleznainie lauku ainavu kadrējumi ir uzņemti ar 35 mm analogo kinolenti. Filma ir iekļauta pasaules nozīmīgāko festivālu jauno talantu programmās Toronto, Roterdamas un Berlināles Starptautiskajā kinofestivālā.

Filma luksemburgiešu un vācu valodā ar subtitriem latviešu un angļu valodā.

 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!