Notikums
17
Apr
20:00

Filma "Karaļu maiņa"

Komentē
0
Atgādināt

Otrdien, 17. aprīlī, plkst. 20:00 kinoteātrī "Kino Bize" būs skatāma lietuviešu režisora Ignas Miškinis filma "Karaļu maiņa" (2016), kas piedzīvojusi pirmizrādes vairākos starptautiskos festivālos.

Jau pagājusi diennakts, kopš jauns policists, atstāts viens nomaļā piepilsētas klīnikā, apsargā komā esošu slimnieku, kas tiek turēts aizdomās par Otrā pasaules kara noziegumiem.

Dežūrmaiņa sen ir beigusies, taču neviens neierodas viņu nomainīt, priekšniecība arī ar viņu nesazinās. Neņemot vērā neskaidro situāciju, jaunais likumsargs nedodas projām no aizdomās turamā palātas. Viņš ir pārliecināts par šīs misijas svarīgumu, jo uzdevumu saņēma no paša komisāra, tāpēc viņš ir gatavs nepamest savu posteni, kamēr nesaņems jaunu pavēli. Īpaši tāpēc, ka tas ir pirmais uzdevums viņa dzīvē.

Diemžēl vienatne, nogurums, izsalkums, aizvien pieaugošā nepārliecinātība par sevi un reizē iespītēšanās veikt pienākumus pārvērš viņu bumbā ar laika degli. Tā uzsprāgst pašā nepiemērotākā laikā. Tieši tad, kad jaunajam policistam jāpieņem grūtākais lēmums savā dzīvē – cik pamatīgi un kam viņš ir sagatavojies, apsargājot dziestošo, komā esošā večuka dzīvību, kad visa pasaule vēlas tikai drīzu viņa nāvi.

Filma tiek demonstrēta orģinālvalodā ar latviešu subtitriem.

Kinoteātris "Kino Bize" atrodas Rīgā, Klusajā centrā Elizabetes ielā 37-2 (ieeja no pagalma). Vairāk informācijas šeit.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!