Publicitātes foto
 
Notikums
11
Aug
18:00

Festivāls "Summertime": Ineses Galantes un pianista Aleksandra Šmaļca koncerts

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 11. augustā, plkst. 18:00 festivāla "Summertime – aicina Inese Galante" ietvaros Dzintaru koncertzāles mazajā zālē notiks operdziedātājas Ineses Galantes un pianista Aleksandra Šmaļca (Alexander Schmalcz) koncerts "Klavieres un opera mīlestībai", kurā būs iespēja dzirdēt operas ārijas par mīlestību.

"Šajā vakarā mīlestības un sirds siltuma tēma kā sarkans pavediens caurvīsies caur katru koncertprogrammas uzvedumu. Kopā ar man dārgu draugu un ilggadīgu skatuves kolēģi – Aleksandru Šmaļcu izpildīsim visu iemīļotas operas ārijas par spēcīgākajām un gaišākajām jūtām pasaulē, kurās ikviens no mums rod dzīves jēgu un spēku. Savos koncertos man būtiskākais ir uzdāvināt daļiņu no savas mīlestības klausītājiem, mūzika tam ir vislabākais avots," stāsta Inese Galante.

Koncertā "Klavieres un opera mīlestībai" virtuozu klavierspēli piedāvās Aleksandrs Šmaļcs, kuru pavadīs Ineses Galantes vokāls. Kopā ar I. Galanti un A. Šmaļcu koncertā uzstāsies arī jaunie talanti – konkursa "Ineses Galantes talanti" laureāti.

Aleksandrs Šmaļcs – slavens pianists no Vācijas, vairāku starptautisku festivālu dalībnieks. Mūziķis ir uzstājies lielākajos operas namos un uz pašām prestižākajām pasaules skatuvēm, tai skaitā: "Teatro alla Scala" Milānā, Vīnes un Minhenes Nacionālās operas, "Wigmore Hall" Londonā, Seulas mākslas centrs, Tokijas Nacionālā opera, kā arī regulāra koncertēšana Eiropas, Āzijas un Amerikas pilsētās. Mūziķis ar Inesi Galanti sadarbojas jau sen – mākslinieki kopā ir uzstājušies labākajās pasaules koncertzālēs.

Šeit iespējams noskatīties "Satori" sarunu ar Inesi Galanti.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!