Notikums
18
Aug
16:00

Festivāls "Re Rīga!": Trīs cirka izrādes Rīgas svētkos

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 18. augustā, un svētdien, 19. augustā, Rīgas svētku ietvaros un ieskandinot laikmetīgā cirka un ielu mākslas festivālu "Re Rīga!", Rīgas centrā laukumā pie Latvijas Nacionālā mākslas muzeja norisināsies trīs cirka izrādes.

Ar kustību izstāstīts stāsts, ķīniešu kārts un tramplīns, viens neprognozējams klauns, cirka rotaļu laukums bērniem un pieaugušajiem - tas viss būs skatāms festivāla "Re Rīga!" ieskaņas izrādēs Rīgas svētkos.

Sestdien plkst. 16.00 pasākumu atklās "Soon Company" izrāde "Gregarious" (Zviedrija). Mākslinieki Manels Rozess (Manel Rosés) un Nilass Kronlids (Nilas Kronlid) no "Soon Company" ir satikušies Dejas un cirka mākslas augstskolā Stokholmā, bet par savu izrādi "Gregarious" saka, ka tā ir smalka ironija par mūsdienu pasaules izvēlēm, kad dienas steigā, cīnoties par statusu, naudu, slavu, tiek aizmirsts par cilvēciskām vērtībām.

Plkst. 17.00 gaidāma tēla Murmujo (Murmuyo) izrāde "Fisura" (Spānija). Murmujo tika radīts pirms vairāk nekā 15 gadiem Čīlē, lai ar neierobežotas fantāzijas palīdzību piedāvātu skatītājiem jaunu "ārpus rāmjiem" esošu pieredzi.

Plkst. 18.00 apmeklētāji varēs vērot apvienības "HURyCAN" izrādi "Asuelto" (Spānija). "Asuelto" ir mēģinājums izprast dzīvi kā organismu caur kustīga ķermeņa stāstu, kas rāda un dalās ar to, kāds tas ir: gaisīgs un taustāms, racionāls un jūtīgs, skaists un neglīts, tātad – dzīvs.

Savukārt pašiem mazākajiem pasākuma apmeklētājiem būs iespēja arī pašiem piedzīvot cirku. Rīgas cirka skola būs izveidojusi cirka rotaļu laukumu, kurā varēs izmēģināt spainīšu ķekatas un pedāļus, stafetes, žonglēšanu ar bumbiņām un vēl daudz ko citu. Tas atvērts visu pasākuma norises laiku no plkst. 16.00 līdz plkst. 19.00.

Ieeja bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!