Notikums
25
Marts
03:59

Festivāls "Re Rīga!": laikmetīgā cirka trupas "Animal Religion" izrāde "Fang"

Komentē
0
Atgādināt

Festivāla "Re Rīga!" ietvaros otrdien, 21. augustā, un trešdien, 22. augustā, plkst. 19.00 bārā/koncertzālē "Tu jau zini, kur" Rīgā, Tallinas ielā 10, notiks laikmetīgā cirka trupas "Animal Religion" izrāde "Fang".

"Animal Religion" ir cirka trupa no Spānijas, kuru 2011. gadā nodibināja Kims Hirons (Quim Giron) un Niklass Blombergs (Niklas Blomberg). Savās izrādēs "Animal Religion" cenšas iedrošināt mežonīgo un neloģisko skatītājā un vērš uzmanību uz dīvainībām mūsdienu rutīnā.

"Izrāde "Fang" ir pats jaunākais apvienības veikums. Tajā akrobāts Kims Hirons stāsta par Zemi kā par pārvietošanās līdzekli, kurā lietas parādās un pazūd, un "fang" jeb māls šajā stāstā ir līdzeklis, kā piedzīvot nepārtrauktas pārmaiņas – no tukšuma uz pasauli, kas pilna dīvainiem radījumiem, kuros cilvēka un māla daba saplūst," vēsta festivāla mājaslapa.

Biļetes "Biļešu servisa" kasēs un internetā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!