Notikums
15
Aug
17:30

Ekskursija izstādē un muzeja krājumā: Ko slēpj "Arsenāla" kolekcija?

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 15. augustā, plkst. 17:30 izstāžu zālē "Arsenāls" būs iespējams apskatīt divas kolekcijas Eimandas Zeinas izstādi un "Arsenāla" glezniecības kolekciju.

"Vārda "kolekcionēt" definīcija ir pavisam vienkārša – vākt un kārtot kolekcijā. Gluži tāpat kā to darām mēs individuāli, arī muzejs veido un uztur savu kolekciju jeb krājumu, cenšoties apzināt pēc iespējas plašāku Latvijas mākslas vēsturiskās attīstības ainu. "Arsenāls", kuru sabiedrība pazīst kā izstāžu zāli, ir arī mājvieta tūkstošiem mākslas darbu, kas radīti no 20. gadsimta otrās puses līdz pat mūsdienām," ziņo organizatori.

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja ielūkoties divās kolekcijās. Viena no tām ir Eimandas Zeinas kolekcijas izstāde, kurā divas mākslinieces – Amanda Ziemele un Hanele Zane Putniņa – pievēršas tam, ko mūsdienās nozīmē kolekcija, amatieriska vai profesionāla. Būs arī reta iespēja paviesoties Latvijas Nacionālās mākslas krājumā kopā ar tā glabātāju Ilzi Putniņu mirkli pirms tuvākā gada laikā plānotās "Arsenālā" esošās mākslas kolekcijas pārvietošanas uz jauno krājumu kompleksu, kur šobrīd notiek pēdējie būvniecības darbi.

Uz pasākumu aicināti visi interesenti, vietu skaits ierobežots. Iepriekš pieteikties, zvanot (+371)67716108 vai rakstot arsenals@lnmm.lv.

Dalības maksa – ieejas biļete izstādē. Gada biļetes īpašniekiem ieeja ir bez maksas.

Izstāžu zāle "Arsenāls" atrodas Torņu ielā 1, Rīgā.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!