Notikums
15
Febr
19:00

Džeza trio "Auziņš–Čudars–Arutyunyan" koncerts

Komentē
0
Atgādināt

Piektdien, 15. februārī, plkst. 19:00 "Spīķeru koncertzālē" notiks džeza trio "Auziņš–Čudars–Arutyunyan" koncerts.

Trīs jauni, talantīgi un spilgti latviešu mūziķi, kas izglītību guvuši arī ārpus Latvijas, satikušies ārkārtīgi radošā laikmetīgās džeza mūzikas trio "Auziņš – Čudars – Arutyunyan". Pēc grupas nosaukuma nekļūdīgi var atpazīt saksofonistu Kārli Auziņu, kura saksofona spēli, improvizāciju un džeza valodu ietekmējusi dāņu džeza mūzikas skola, ģitāristu un komponistu Matīsu Čudaru, kurš džeza pamatus un ģitārspēli pilnveidojis Nīderlandes džeza augstskolā, un perkusionistu Ivaru Arutjunjanu, kurš patlaban dzīvo Parīzē un ir pieprasītākais džeza perkusionists Baltijā.

Aizvadītā gada vasarā trio klajā laidis savu debijas albumu "Baltic", kur līdzās oriģinālkompozīcijām nozīmīga un būtiska loma atvēlēta arī impovizācijai. Tieši improvizācija būs atslēgas vārds arī trio jaunajā programmā, mūziķiem dodoties pagātnes ceļojumā un meklējot laikmetīgā džeza un franču viduslaiku dzejnieka un komponista – Gijoma de Mašo – skaņurakstu krustpunktus.

Programma: Kārlis Auziņš, Karla Bleja un Matīss Čudars. Dalībnieki: Kārlis Auziņš, saksofons; Matīss Čudars, ģitāra; Ivars Arutjunjans, sitaminstrumenti.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!