Notikums
13
Sept
19:00

Dzejas dienas: Klasiķu vakars un Dzejas dienu balvas pasniegšana

Komentē
0
Atgādināt

Piektdien, 13. septembrī, plkst. 19:00 Dzejas dienu ietvaros namā "Koka Rīga", Krāsotāju ielā 12, notiks Klasiķu vakars un Dzejas dienu balvas pasniegšana.

"Šogad piedalās Leons Briedis, Amanda Aizpuriete, Guntars Godiņš un Anna Rancāne, kuru vārdi īpašus komentārus neprasa, tomēr der izcelt Leona Brieža agrāko gadu dzejas nozīmību līdz ar daudzajiem dziesmu tekstiem un sevišķi atdzejotāja darbu no romāņu valodām, Amandas Aizpurietes īpašo dzejas pasauli un atdzeju, Annas Rancānes ticībā un latgalietes dzīvesziņā sakņoto dzeju. Tāpat Guntara Godiņa jaunības dzejas trāpīgumu, kas tik lieti vēlāk noderējis, atdzejojot dažādus igauņu dzejniekus, kā arī tautas eposu "Kalevdēls". Pasākumu kuplinās dzejnieks, bet šajā vakarā mūziķis Pēteris Draguns. Šajā vakarā tiks pasniegta arī Dzejas dienu balva," raksta Dzejas dienu rīkotāji.

Festivāla programma skatāma šeit.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!